© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

“Derin Tutku Air” Sanatseverlerle Buluştu

“Derin Tutku Air” Sanatseverlerle Buluştu

 
Gerçekleştirdiği Derin Tutku sergileriyle adından başarılı bir şekilde söz ettiren Ayşegül Dinçkök, ikinci sergisi “Derin Tutku Air” çok sayıda ismin katıldığı bir davetle sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
 
Derin Tutku sergileriyle adından sıkça söz ettiren cemiyet hayatının sevilen simalarından Ayşegül Dinçkök, Batı Papua bölgesinde çektiği yeni fotoğraflardan oluşan ikinci sergisi “Derin Tutku Air”ı şık bir davetle sanat severler ile buluşturdu. Tophane-i Amire Kültür Sanat Merkezi Tek Kubbe Binası’nda açılan sergiye cemiyet ve iş hayatının önde gelen isimlerinin yanı sıra sanat dünyasının seçkin simaları da yoğun ilgi gösterdi. Davete katılan konuklar eserleri büyük bir merak ve heyecanla izlediler. “Mercan Üçgeni” denilen eşsiz sualtı dünyasını bu kez soyut bir gözle yorumlayan Dinçkök, sergideki eserlerinde “insanları bakmaya değil görmeye ve farkında olmaya davet ettiğini” söyledi. Geceye katılan konuklar eserler hakkında ki beğenilerini Ayşegül Dinçkök ile de paylaştılar

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.