© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

ArtAnkara’da Sanat Şöleni

ArtAnkara’da Sanat Şöleni

Resimden fotoğrafa, heykelden özgün baskıya Türkiye ve dünyadan binlerce sanat eserinin yer aldığı Art Ankara Çağdaş Sanat Fuarı, ATO Congresium’da yedinci kez sanatseverlerle buluştu.

Altı ülkeden 107 galeri ve bine yakın sanatçının resim, heykel, cam işi ve enstalasyon çalışmalarının yer aldığı 7. ArtAnkara Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı’na sanat dünyasının yanı sıra bürokrasi ve diplomasi dünyasından da birçok isim katıldı. Fuarda gelenekselleşen Onur Ödülleri de sahiplerini buldu. “ArtAnkara Kurum Onur Ödülü”ne Resim ve Heykel Müzesi, “Sanata Katkı Ödülü”ne merhum iş adamı Mehmet Balkan, “Sanatçı Onur Ödülü”ne ise Mehmet Güleryüz layık görüldü. Resim ve Heykel Müzesi adına ödülü Bilgin Aygül, Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz’a sundu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.