© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Gülşah Taşkın Pilates Clup Açıldı

Gülşah Taşkın Pilates Clup Açıldı

Gülşah Taşkın Pilates Club, açılışını MAG Pr’ın üstlendiği ve Ankara cemiyet hayatının seçkin isimlerinin bir araya geldiği şık bir davetle yaptı.

Pilates Club olarak sade tasarımı ile dikkat çeken Gülşah Taşkın Pilates Club, ev sahipliğini Gülşah Hanım’ın üstlendiği şık bir davet ile açıldı. MAG Pr imzası taşıyan açılışın kurdelesini Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın eşi Eda Kılıç ile kesen Gülşah Hanım’ın verdiği davete Ankara sosyal yaşamının önde gelen isimleri de yoğun ilgi gösterdi. Birbirinden şık davetlilerin katıldığı açılışa, İsviçre Büyükelçisinin eşi Tamar Almagor da neşeli tavırları ve sempatikliği ile renk kattı. Ankara’nın spor anlayışına yeni bir soluk getirmek için sade tasarımı ile keyifli zamanlara ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağını belirten Gülşah Taşkın, Eda Kılıç’a da bu özel gününde kendisini yalnız bırakmadığı için teşekkür etti. Eşi ile birlikte misafirleri ile yakından ilgilenen Gülşah Taşkın, örnek misafirperverliği ve şıklığıyla da göz doldurdu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.