© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Görkemli Düğünde Eğlence Dorukta

Görkemli Düğünde Eğlence Dorukta

Lisedeki aşklarını geleceğe taşıyan çift düğünde göz kamaştırdı.

Petrol işiyle uğraşan Muhammed Ali Ülgener ile Başkent Üniversitesi’nden mezun olan Burçin Özdöl harika bir düğün töreniyle dünya evine girdiler. Lise döneminde tanışan ve büyük aşk yaşayarak geçtiğimiz Ağustos ayında nişanlanan çift düğünlerinde göz kamaştırdılar. Davetlilerin alkışları eşliğinde salona giren mutlu çift nikah masasındaki yerlerini aldı. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın kıydığı nikahta davetliler huzurunda karşılıklı evetlerin ardından ilk danslarını gerçekleştiren çift görkemli düğünün ardından balayı için gözde tatil mekanı Maldivler’in yolunu tuttu.

[nggallery id=1358].

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.