© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Love My Body ile Yaza Merhaba

Love My Body ile Yaza Merhaba

Moda Tutkusu ve Love My Body, yeni koleksiyonlarını İstanbulda düzenledikleri bir brunch ile kutladı.

Adil Işık Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zehra Işık ile Moda Tutkusu adıyla tanınan ve Türkiye’nin etkili influencer’ları arasında yer alan Yasemin Öğün ev sahipliğindeki davete sanat, iş, moda ve cemiyet hayatının tanınan isimleri katıldı. Love My Body ve Moda Tutkusu’nun ilkbahar/yaz 2024 koleksiyonunun tanıtıldığı etkinlikte konuklar brunch’ın ardından yeni sezon parçalarını yakından inceledi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.