© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ünlü İsimlerle Muhteşem Parti

Ünlü İsimlerle Muhteşem Parti

Moda Direktörü ve Fotoğrafçı Mert Alaş, Londra’da yarattığı yeni içeceğini İstanbul’daki enerjik bir davet ile tanıttı.

 Milano’daki, modanın önde gelen isimlerinin bulunduğu Versace davetinde de yudumlanan ürünün İstanbul’daki tanıtımına sanat, moda, cemiyet ve iş dünyasının önemli isimleri katıldı. Mert Alaş ve Nevbahar Koç’un ev sahipliğinde verilen davette konuklar geç saatlere kadar eğlendi. Alaş’ın “benzersiz yaratımlara sahip yüksek kaliteli ürünler” arayışında olduğu bir dönemde piyasaya sürdüğü premium ürününün tadımını da yapan davetliler, ayrıcalıklarla dolu bu gecenin tadını çıkardı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.