© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mutluluğa Evet

Mutluluğa Evet

Fatih ve Figen Kıral çiftinin oğlu Onur Kıral ile, Ömer Zeki ve Şule Baltepe’nin kızı İrem Baltepe, muhteşem bir nikâh töreni ile dünyaevine girdi.

Bir buçuk yıl kadar önce arkadaşları vasıtasıyla tanışan çift, Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus’ta düzenlenen düğün töreni ile evlendi. İrem Hanım, Vakko gelinlik tercih ederken Onur Bey, Mehmet Dudu imzası taşıyan bir damatlık giydi. İş, cemiyet, sanat ve medya dünyasından beş yüz elli seçkin davetlinin katıldığı düğünde Ata Marin Band ve DJ performansı davetlileri eğlendirdi. Çift, düğünün ardından balayı için Göcek’e seyahat etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.