© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

JW Marriott’da Görkemli Düğün

JW Marriott’da Görkemli Düğün

Yüksek Elektrik Mühendisi olan Denizhan Özalp ve AB İşleri Uzman Yardımcısı Pınar Aşan JW Marriott Otel’de şık bir düğün töreniyle evlendiler.

Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz-Hamide Özalp çiftinin oğlu Denizhan ile Hacettepe Tıp Fakültesi’nde doktor olan Güner-Esin çiftinin kızları Pınar, JW Marriott Otel’de gerçekleştirilen görkemli bir düğün töreniyle evlendiler. Ankara cemiyet, iş ve siyasi hayatının tanınmış simalarının katıldığı düğünde davetliler şıklıklarıyla göz kamaştırdı.
İki yıl önce arkadaş ortamında tanışan çift, Bilkent Otel’de düzenlenen nişan töreniyle evlilik yolunda ilk önemli adımı atmışlardı. Çiftin nikah şahitliklerini Beşir Atalay, Oğuz Kaan Köksal, Gülsev Kale ve İrfan Özsoy üstlendi. Nikahın kıyılmasının ardından alkışlar eşliğinde ilk danslarını yapan çift daha sonra tebrikleri kabul etti.

[nggallery id=1336].

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.