© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Düğünde Başlayan Mutluluk Düğünle Devam Etti

Düğünde Başlayan Mutluluk Düğünle Devam Etti

Uluslararası bir kargo şirketinin Türkiye yöneticilerinden olan Deniz Kılınç ile Nuran Kurt hayatlarını şık bir nikah töreniyle birleştirdiler.

Türk Japon Vakfı’nda gerçekleşen düğün töreninde çiftin yakınları ve arkadaşları mutlu çifti yalnız bırakmadılar. Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin tanışma hikayeleri yine bir düğünde başlamış ve geçtiğimiz yıl Mart ayında mutlu birlikteliklerini nişanlanarak bir adım öteye taşımışlardı. Davetlilerin bu özel ana tanıklık etmek için salondaki yerlerini almalarının ardından nikah masasına oturan çiçeği burnunda çiftin mutlulukları ve heyecanları yüzlerinden okunuyordu. Karşılıklı “evet”lerin ardından ilk danslarını yapan çift konuklardan büyük alkış aldı. Bu özel günün şahitliğini Kazım Kurt, Şükriye Demirtan, Halil Zeybek, Ahmet Haşim Köse, Sezai Berber yaptılar.

[nggallery id=1365]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.