© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Afşar ve Kınıklı Ailesinin Mutlu Günü

Afşar ve Kınıklı Ailesinin Mutlu Günü

Ankaralı iş adamı Erdal Afşar ve Gamze Afşar’ın oğulları Anıl Afşar, akademisyen ve doktor Gülay Kınıklı ve Sami Kınıklı’nın kızları Elçin Kınıklı Bilkent Otel’de gerçekleşen rüya gibi bir düğün ile dünyaevine girdi. Çiçeği burnunda çifti aileleri ve yakın arkadaşları yalnız bırakmadı.

Dört yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran Elçin Kınıklı ve Anıl Afşar çifti mutluluğa “evet” dedi. Ankara iş ve cemiyet hayatından birçok isim katıldığı törende misafirleriyle yakından ilgilenen aileler örnek bir misafirperverlik sergiledi. Gelinlik tercihini Alisse Nuera’dan yana kullanan Elçin Kınıklı, şıklığıyla göz doldurdu. Genç çift balayı için Belek’i tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.