© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mandarin Oriental’de Görkemli Düğün

Mandarin Oriental’de Görkemli Düğün

Brown University mezunu Gizem Sabancı ile University of Massachusetts Boston mezunu iş insanı Koray Helvacıoğlu Mandarin Oriental Bodrum’da gerçekleşen şık bir düğün töreni ile dünyaevine girdi.

Bir buçuk yıl önce Amerika’da tanışan çift, mutluluklarını evlilik ile taçlandırdı. Organizatörlüğünü Inside Flowers & Events’ın üstlendiği düğün töreninde ünlü DJ Bartuğ Sayılı ile sanatçı Alya misafirlere keyifli bir akşam yaşattı. n

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.