© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

MİKA-DER 10 YAŞINDA

MİKA-DER 10 YAŞINDA

Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle adından sıkça söz ettiren Minik Kalplerle El Ele Derneği, 10. yılını kutlamak için Conrad Istanbul Bosphorus’ta Tekirdağ Kapaklı’da açtığı Çocuk Destek Merkezi için yardım gecesi düzenledi.

10.yılını kutlayan Mika-Der Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile birlikte Tekirdağ Kapaklı’da açtığı Çocuk Destek Merkezi için bir yardım gecesi düzenledi. Ünlü sanatçı Sıla’nın sahne aldığı ve Jülide Ateş’in sunuculuğunu yaptığı gecede Mika-Der Yönetim Kurulu ve üyelerinin yanı sıra iş, sanat, spor ve cemiyet hayatının ünlü isimleri bir araya geldi. Conrad Istanbul Bosphorus’ta düzenlenen gecenin tüm geliri geçmişlerinde yaşadıkları ağır travmalar nedeni ile hayata küsmüş, suça meyilli dezavantajlı çocuklarımızın rehabilite edilerek hayata yeniden kazandırıldıkları Çocuk Destek (Rehabilitasyon) Merkezi için harcanacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.