© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Büyük Aşkta Mutlu Son

Büyük Aşkta Mutlu Son

Bir yıl önce tanışan ve evlilik kararı alan Samsun Bolu Mangal Lokanta Zincirleri’nin sahibi Ayla İspir ile Eko İnşaat’ın sahibi İbrahim Nursel Yaykıran çifti şık ve sade bir nikah töreni ile dünyaevine girdi.

 

Sardina Balık’ta sade bir tören düzenleyen çiftin nikah şahitliğini Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç ile HRS Hastanesi Başhekimi Coşkun Aydın üstlendi. Çiftin hayatlarını birleştirdiği mutlu gününe iş ve cemiyet hayatından değerli isimler katıldı. Evcil hayvanlarının da katılabilecekleri bir tatil istediklerini belirten çift, balayı adresi olarak Bodrum’u tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.