© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Meraki’de “Kışa Merhaba”

Meraki’de “Kışa Merhaba”

Doğan Burda Dergi Grubu Ankara Temsilcisi Erdal İpekeşen, Tempo Dergisi iş birliği ile Filistin Caddesi’ndeki Meraki Meyhane’de muhteşem bir partiyle “kışa merhaba” dedi.
Doğan Burda Dergi Grubu Ankara Temsilcisi Erdal İpekeşen ve Tempo Dergisi iş birliğiyle düzenlenen “kışa merhaba” partisi çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti. Geçtiğimiz yaz hizmete giren Meraki Meyhanesi’nde düzenlenen parti cemiyet hayatının önde gelen birçok ismine ev sahipliği yaptı. Geceye katılan davetliler, Osmanlı’nın geleneksel lezzetlerini, Akdeniz ve Ege mutfağının enfes yemeklerinden oluşturulan özel ikramları tadarken bir taraftan da bol bol sohbet etme imkanı buldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.