© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Heyecan Dolu Ödül Töreni

Heyecan Dolu Ödül Töreni

Sevda Cenap and Müzik Vakfı tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen “Vakıf Onur Ödülü Altın Madalyası”nın sahibi, viyola sanatçısı Ruşen Güneş oldu.

Sevda Cenap and Müzik Vakfı tarafından gerçekleştirilen “Vakıf Onur Ödülü Altın Madalyası”nın sahibi, viyola sanatçısı Ruşen Güneş oldu. Viyola Sanatçısı Ruşen Güneş’e ödülünü Sevda Cenap And Müzik Vakfı Başkanı Mehmet Başman takdim etti. Mehmet Başman, Ruşen Bey’in başarılarına değinerek, ödüle layık olduğunu belirtti. Törenin ardından konuklara sinevizyon gösterisi izletilirken, Suna Kan, Gürer Aykal, Çetin Aydar ve Doğan Cangal gibi ünlü sanatçıların Ruşen Güneş hakkındaki anlatımları oldukça dikkat çekti. Gösterinin ardından Ruşen Güneş ve Gürer Aykal, Ankara’daki müzik okulları öğrencilerinin oluşturduğu orkestra ile konser verdi. Keyifli dakikalar yaşayan konuklar parçaları ayakta alkışladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.