© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

VEKAM’dan Ankara Sergisi

VEKAM’dan Ankara Sergisi

“Başkentli: Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Ankara’da Sokak ve İnsan” isimli fotoğraf sergisi, Vehbi Koç Ankara Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Türk- Amerikan Derneği iş birliğiyle açıldı.
Koç Üniversitesi Ankara Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (VEKAM) arşivinden ve Sanatçı Nezih Başgelen’in koleksiyonundan derlenen fotoğraflarla oluşturulan “Başkentli: Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Ankara’da Sokak ve İnsan” sergisi Başkentliler’in beğenisine sunuldu. Türk-Amerikan Derneği (TAD) iş birliğiyle Emin Hekimgil Sanat Galerisi’nde açılan sergide Başkent’in kentsel gelişimi, kamu binaları ve günlük yaşam içerisinde Ankaralılar’a ait önemli fotoğraflar yer aldı. Murat Akar’ın düzenlemesiyle oluşturulan sergi, fotoğraf ve tarih meraklılarından büyük ilgi gördü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.