© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Doktorlar Vesperna’da Buluştu

Doktorlar Vesperna’da Buluştu

Geçtiğimiz Şubat ayında Ankara’da hizmet vermeye başlayan Memorial Ankara Hastanesi’nin doktorları, günlük hayattaki yoğun iş temposundan biraz olsun sıyrılmak amacıyla Vesperna Restaurant’ta bir araya geldiler.
Memorial Ankara Hastanesi’nin doktorları, günlük hayattaki yoğun iş temposundan uzaklaşarak Vesperna Restaurant’ta bir araya geldiler. Geceye, başta Memorial Ankara Hastanesi Medikal Direktörü Dr. Levent Atay olmak üzere pek çok doktor katıldı. Memorial bünyesinde geride bıraktıkları dokuz aylık süreçte 35.000 hastaya uluslararası kalite standartlarında hizmet vermenin mutluluğunu yaşayan doktorlar, gece boyunca keyifli anlar yaşadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.