© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

TÜGİAD’dan Şık Balo

TÜGİAD’dan Şık Balo

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD), geleneksel Cumhuriyet Balosu’nu Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlediği şık bir davetle gerçekleştirdi.
Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yücelen ev sahipliğinde Sait Halim Paşa Yalısı’nda şık bir Cumhuriyet Balosu düzenlendi. Cumhuriyet Balosu’na çok sayıda davetli katılırken Başkan Ali Yücelen konuklarını kapıda karşılayarak örnek bir misafirperverlik sergiledi. Gecede konuklar kokteyl alanında bir araya gelerek ardından birbirinden lezzetli yemeklerin tatmak için masalarına geçtiler. Baloda konuşma yapan TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yücelen, derneğin faaliyetleri hakkında konukları bilgilendirirken geceye katılan misafirlerine de teşekkür etti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden davette, konuklar, canlı müzik eşliğinde eğlenerek keyifli bir gece geçirmenin tadını çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.