© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

25’nci Yıla Özel Kutlama

25’nci Yıla Özel Kutlama

Bil Sigorta 25. yılını Ankara’nın önde gelen sigorta firmaları ile birlikte Bilkent Otel’de düzenlenen şık bir kokteyl ile kutladı.

1989 yılından bu yana sigorta sektörünün öncülerinden olan Bil Sigorta 25. yılını özel bir davet ile kutladı. Ankara ve İstanbul’dan birçok davetlinin katılım gösterdiği kokteylin ev sahipliğini Bil Sigorta Ceo’su Orhan Koral üstlendi. Bu özel gecede kendilerini yalnız bırakmayan tüm meslektaşlarına ve dostlarına teşekkür eden Koral, davetliler ile yakından ilgilendi. Açılış konuşmasının ardından gerçekleşen çekiliş ile davete katılan misafirlere çeşitli hediyeler takdim edildi. Renkli anların yaşandığı davet, Bil Sigorta çalışanlarının 25. yıl pastalarını kesmeleri ile son buldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.