© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yardım İçin Alışveriş

Yardım İçin Alışveriş

Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı iş birliğiyle özel bir kermes düzenlendi.

“Çocuklarla El Ele Yeni Yıl Kermesi” ismini taşıyan kermese katılan sosyal yaşamın yardımsever isimleri bol bol alışveriş yaparak maddi imkanı kısıtlı olan çocukların daha iyi şartlarda büyümesine katkıda bulundular. Swissotel’de gerçekleştirilen yeni yıl kermesine Özcan Sabancı, Nida Bulut, Meral Tahincoğlu Peltekçi, Melis Özer ve Gülnur Güneş gibi isimler stant açarak destek oldular. Yaklaşık yüz ünlü markanın katıldığı kermeste ayrıca bebeklik dönemine yönelik aksesuarlar üreten İtalyan markası Inglesina’nın, stilist Umut Eker’e tasarlattığı “özel” bebek arabası kapalı zarf usulü satışa sunuldu. Elde edilen gelirin “Yaratıcı Çocuklar Derneği” ve “Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı”na bağışlanacağı kermeste Yaratıcı Çocuklar yeni yıl şarkıları söylerken ziyaretçiler de akşam saatlerine kadar stantları gezdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.