© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Coşku Dolu Balo

Coşku Dolu Balo

ANAÇEV ve İnönü Vakfı, Ermenek’te yaşanan kaza nedeniyle erteledikleri Cumhuriyet Balosu’nu düzenledi.

Anadolu Çağdaş Eğitim Vakfı (ANAÇEV) ve İnönü Vakfı, Ermenek’te meydana gelen maden kazazı nedeniyle erteledikleri Cumhuriyet Balosu’nu Ankara Palas’ta gerçekleşen özel bir geceyle gerçekleştirdi. Geceye derneğin gönüllülerinin yanı sıra İnönü’nün kızı Özlem Toker de katıldı.
Gecenin ev sahipliğini dernek başkanı Ayla Hatırlı ve Özlem Toker konukları kapıda karşılayarak örnek bir misafirperverlik sergilediler. Konukların salondaki yerlerini almalarının ardından Özlem Toker, etkinliğin düzenlendiği Ankara Palas’ın kendisi için çok büyük önem taşıdığını ve kendisinin tam bir cumhuriyet ailesinden geldiğini belirtti. Çok sayıda konuğun katıldığı gecede davetliler yemeklerini yerken, diğer kendi aralarında bol bol sohbet ettiler. Gecede sahne alan Dilek Türkan’a teşekkür plaketi sunulurken, şık balodan elde edilen gelir ANAÇEV’in burslu öğrencilerine bağışlandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.