© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Loop Workout İle Spor Alışkanlıkları Değişti

Loop Workout İle Spor Alışkanlıkları Değişti

Yoga, pilates, personal training alanında hizmet vererek spor alışkanlıklarında değişiklik yaratmayı amaçlayan Loop Workout, Ankara’nın seçkin isimlerinin katıldığı seminer programı ile açıldı.

Stüdyo sahipleri Derya Açıkbaş ve Deniz Açıkbaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılış, alanında uzman isimlerin verdiği seminerler ile Başkent camiasına tanıtıldı. Beril Çavuşoğlu ile yoga etkinliği ile başlayan seminer programı, Fatma Arpacıoğlu ile Transformal Nefes seansıyla devam etti. Bütünsellik ilkesinden yola çıkarak sağlıklı beslenmeye ve bedensel analizlere dair önemli notlar paylaşan Antrenör Rıdvan Kır  ve ardından Feng Shui Uzmanı Dilek Demirci ile 2019 Çin Astrolojisi semineri ile devam eden etkinlik, Aldea Füsun Dağlı’nın 2019 enerjilerimiz konulu konuşması ve Astrolog Aylin Yıldız’ın 2019 astroloji sohbeti ile son buldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.