© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Louis Vuitton Pre-Fall 2019 Koleksiyonu

Louis Vuitton Pre-Fall 2019 Koleksiyonu

Kreatif direktör Nicolas Ghesquière, Louis Vuitton Pre-Fall 2019 koleksiyonu için gerçekleştirdiği çekimde 17 farklı isimle çalıştı.

Nicolas Ghesquière çekimi bu cümlelerle anlatıyor: “Bu kadınlar, Louis Vuitton’da modayı şekillendiren çeşitli kişilikleri yansıtıyorlar. İster yıldız isimler ister yeni yüzler olsun, bütün bu kadınlar seçimlerinde aynı irade ve özgüveni paylaşıyorlar. Aynı zamanda kadın kimliğinin eklektizmini yansıtıyorlar.”

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.