© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Beymen’den 50. Yıla Özel Belgesel

Beymen’den 50. Yıla Özel Belgesel

Lüksün beş yüz yıllık yolculuğunu anlatan “Golden Opulence: 500 Years of Luxury in Anatolia” belgeseli, özel bir gösterimde ilk kez seyirci ile buluştu.

Türkiye’de lüksün öncü markalarından Beymen; sergi, kitap ve belgeselden oluşan Golden Opulence üçlemesinin son halkası olan belgesel ile, elli yıllık geçmişine ve lüksün eşsiz kültürel mirasına ışık tuttu. Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen gösterime iş insanları, tasarımcılar, yazarlar, akademisyenler ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı. Yedi yüzü aşkın davetliyi buluşturan etkinliğin BİZ İstanbul’daki kutlamasında ünlü şarkıcı Sophie Ellis-Bextor sahne aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.