© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Burcu Esmersoy ile Yeni Koleksiyon Kutlaması

Burcu Esmersoy ile Yeni Koleksiyon Kutlaması

Burcu Esmersoy x Hermossa gözlük koleksiyonunun 2024-25 sezonu için hazırlanan yeni modelleri, düzenlenen özel bir davetle tanıtıldı.

Burcu Esmersoy, Pelin Kaya ve Brandeyes CEO’su Hande Doğantekin Kın ev sahipliğinde Havana konseptiyle düzenlenen davette markanın yeni tasarımları tanıtıldı. Etkinliğe cemiyet, moda ve iş hayatının önde gelen isimleri katıldı. Gözlük modellerini yakından inceleyip deneme fırsatı da bulan konuklar, Solanch de la Rosa’nın güzel sesi eşliğinde keyifli anlar yaşandı. Oldukça renkli geçen davette, yeni koleksiyon güneş gözlükleri ve optik modeller büyük beğeni topladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.