© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sporcu Sağlığı Acıbadem’e Emanet

Sporcu Sağlığı Acıbadem’e Emanet

Acıbadem Sağlık Grubu, düzenlediği törenle sporcu sağlığı ünitesini hizmete açtı. Etkinlikte bir konuşma yapan Acıbadem Ankara Hastanesi Direktörü A. Nihan Karaçam ve Hastane Başhekimi Mehmet Yörübulut, sporcu sağlığı için önemli bir merkezi hayata geçirmenin mutluluğunu ifade etti.

 

Acıbadem Ankara Hastanesinde gerçekleşen etkinliğe tıp, spor, medya ve iş dünyasından önemli isimler katılım gösterdi. Birçok uzman doktorun çalıştığı merkezde genel sağlık kontrollerinden yaralanma tedavisine, performans değerlendirmesi ve gelişiminden kronik ağrıların giderilmesine, cerrahi müdahale sonrası rehabilitasyondan sporcuların beslenme danışmanlığına kadar bütüncül hizmetlerin sporculara sunulduğu belirtildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.