© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Siren Ertan Çarmıklı’dan Yaza Özel Tasarımlar

Siren Ertan Çarmıklı’dan Yaza Özel Tasarımlar

Moda tasarımcısı Siren Ertan Çarmıklı, yeni koleksiyonunu Punto Nişantaşı mağazasında tanıttı.

Cemiyet hayatının çalışan hanımlarından ve yaptığı tasarımlarla büyük beğeni toplayan moda tasarımcısı Siren Ertan Çarmıklı, yeni koleksiyonunu Punto Nişantaşı mağazasında cemiyet hayatının ünlü hanımlarının katıldığı bir etkinlikle tanıttı. “Siren Ertan İstanbul- 7800” tatil koleksiyonu çeşitli renk ve desende jarse, şifon, koton kumaşlardan hazırlanan, plajdan partiye kadar bir kadının yirmi dört saat ihtiyacı olabilecek her türlü mini ve midi elbise, pantolon, etek, gömlek-elbise, tulum, bikini, pareo, platformlu ayakkabı, düz sandalet, çanta, kemer ve şapkalardan oluşuyor.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.