© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

On Altıncı Yaşa Görkemli Kutlama

On Altıncı Yaşa Görkemli Kutlama

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) kuruluşunun on altıncı yıl dönümünü FERKO ana sponsorluğunda Four Seasons Istanbul at the Bosphorus’ta düzenlenen şık bir davetle kutladı.

TESYEV Başkanı Yavuz Kocaömer ve Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Komitesi Başkanı Siren Ertan Çarmıklı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen geceye iş ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda seçkin isim katıldı. TESYEV Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından kapıda karşılanan davetliler önce kokteyl alanında ağırlandılar. Gecenin açılış konuşmasını yapan Yavuz Kocaömer davetlilere bu özel geceye katıldıkları için teşekkürlerini sundu. Daha sonra sahneye çıkan Siren Ertan Çarmıklı ise misafirlerden bağışlarını topladı. Siren hanımın eşi Gökhan Çarmıklı, eşi adına otuz tekerlekli sandalye bağışladı. Hüsnü Güreli eşi Asuman Güreli Adına otuz tekerlekli sandalye bağışlarken gecenin en cömert bağışlarını ise ismini açıklamayan üç iş adamı oldu. Elli bin, yetmiş beş bin ve üç yüz bin bağışta bulunan iş adamları salondan büyük alkış aldı. Ayrıca TESYEV’e bağışta bulunulan Hublot marka saat gecede açık artırmayla satıldı. Gecenin en eğlenceli ve renkli anları ise Kenan Doğulu’nun sahneye çıkması ile yaşandı. Kenan Doğulu TESYEV kuruluş yıl dönümüne katılan misafirlere, performansı ile unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı. Alara Kocibey, Melda Kosif, Murak Aksu, Selim Sefada ve Özlem Akgerman sahneye çıkarak ünlü sanatçıyla düet yapıp eğlenceye ortak oldular. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren eğlencede konuklar unutulmaz bir gece yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.