© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Moda Tutkunlarının Yeni Adresi “Fashiontalks”

Moda Tutkunlarının Yeni Adresi “Fashiontalks”

İstanbul sosyal yaşamının elit isimlerinden Etel Baler, moda ve stil üzerine paylaşımların yapıldığı yeni bir sosyal platform olan “Fashiontalks”u şık bir davetle tanıttı.

 

Çıktığı andan itibaren 48 saatte en çok indirilen apple uygulaması olan “Fashiontalks” Etel Baler ve Ayşin Ekşioğlu ev sahipliğinde 10 Karaköy A Morgans Original’da düzenlenen davetle tanıtımı yapıldı. Dünyanın farklı ülkelerinden editörleri, bloggerları, trendsetterları ve modaseverleri bir araya getiren Fashiontalks davetine, cemiyet hayatının seçkin isimleri yoğun ilgi gösterdi. Etel Baler ve kardeşi Merih Herman yepyeni aplikasyon olan “Fashiontalks” ile ilgili davetlilere ayrıntılı bilgi verirken konukların sorularını cevapladı. Fashiontalks’ta kullanıcılar arkadaşlarının veya ünlülerin üzerinde gördüğü kıyafetlerin markalarını, anında tek tık ile öğrenebilecekler. Ayrıca kullanıcıIar kendi stillerini ve kombinlerini kolayca yükleyip, dünyanın dört bir yanından modaseverler ve arkadaşları ile paylaşabilecekler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.