© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Haremlique Altı Yaşında

Haremlique Altı Yaşında

Haremlique İstanbul, altıncı yaşını cemiyet ve iş hayatının seçkin simalarının katıldığı şık bir davetle kutladı.
 
Ev tekstil ve aksesuarları markası Haremlique, altıncı yaşını Caroline Koç ve Banu Yentur’un ev sahipliğinde düzenlenen görkemli bir geceyle kutladı. Zorlu Center AVM’deki mağazasında düzenlenen partiye cemiyet ve iş hayatının elit isimleri katıldı. Haremlique İstanbul’un önümüzdeki yıla dair vizyonunun ve yurt dışı hedeflerinin anlatıldığı davette markanın yeni tasarlanan internet sitesi de konuklara tanıtıldı. Gecede Haremlique’in yeni yıla özel olarak sınırlı sayıda ürettiği hediyelik koleksiyon davetlilerin büyük beğenisini kazandı. Davete katılan konuklar mağazadaki ürünleri yakından incelerken beğendikleri ürünleri de almayı ihmal etmediler

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.