© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Tayland Yemek Kültürü 3 Ankara’da

Tayland Yemek Kültürü 3 Ankara’da

Apinya Thai ve Sushi Restaurant eşsiz Tayland yemeklerini ve kültürünü Ankara’ya taşıyor. Apinya’da tüm otantik Tayland yemeklerinin yanı sıra Japon mutfağından da bir çok farklı lezzeti ve sıra dışı Sushileri keşfedebilme imkanı buluyorsunuz. Yemeklerde kullanılan malzemeler Tayland’dan özel olarak getirtiliyor. Uzak Doğu kültürüne özgü şifalı otlar ve yeşillikler ise, tohumları Tayland’dan getirtilerek, işletme tarafından özel olarak Tarsus bölgesindeki ova köylerinde yetiştiriliyor.Körilerin, Tomyamların birçok çeşidini bulabileceğiniz, dinlendirici, huzurlu bir ortamda farklı tatlar deneyebileceğiniz Apinya’da tadacağınız yemeklerin aynısını, ancak Tayland’da bulabilirsiniz..

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.