© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Tahsin Yılmaz Butik Stüdyosuyla Ankara’da

Tahsin Yılmaz Butik Stüdyosuyla Ankara’da

Moda dünyasının ve cemiyetin ünlü make-up artistlerinden Tahsin Eryılmaz artık butik stüdyosuyla Ankara’da…12 yıldır sektörde olan ve birçok ünlü isimle çalışan Eryılmaz; kariyeri boyunca Fashionable İstanbul, Roberto Cavalli, Salvatore Ferragamo, Ferre, Wivienne Westwood, Mango, Missoni, Deniz Mercan, Hatice Gökçe, Cengiz Abazoğlu, Hakan Yıldırım, Arzu Kaprol, İstanbul Fashion Week defileleri , TV, klip, Elle, Cosmopolitan, Marie Claire gibi dergilerde görev almış bir isim. Tahsin Eryılmaz artık Ankaralı moda sever bayanlara özel gün ve gece makyaj uygulamaları, gelin makyajı ve birebir makyaj uygulama eğitimleri ile hizmet veriyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum(1)

  • blank

    Rajanna

    13 Nisan 2012

    BinnurBir konuda arastırma ypkaraen tesadfcfen sitenizi keşfettim ve e7ok beğendim. Geriye df6nfck tfcm yazılarınızı okudum bir gecede. Verdiğiniz tfcm faydalı bilgiler ie7in teşekkfcrler. Halen kilo problemi yaşayan biri olsam da ortak bazı yf6nlerimizin olduğunu gf6rmek beni mutlu etti (mesela yulaf ezmesini ben de sade yemeyi sevenlerdenim:) Bireysel olarak gf6rfcşmek ve sizinle tanışmak isterim.Başarılar:)

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.