© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Örnek Çiftler-Nur Atan&Kaan Demirağ

Örnek Çiftler-Nur Atan&Kaan Demirağ

Uçaktan atlayan paraşütçülerin açtığı pankartla unutulmaz bir “evlenme teklifi” yapan Ankara cemiyet hayatının gençkuşak temsilcilerinden Kaan Demirağ Sevgililer Günü için hazırladığımız soruları samimiyetle cevapladı…

Aşk size neleri çağrıştırıyor?

Nur, Nur ve Nur…

 

Sizce aşkın rengi/sembolü var mı?

Bence kırmızı, en sevdiğim renk. Sembolü de kalp olmalı tabii ki…

 

Unutamadığınız bir Sevgililer Günü anınız var mı?

Var ama bizde kalmasını tercih ediyorum.

 

Bu sene Sevgililer Günü için planlarınız neler?

Düğün hazırlıklarından dolayı bu sene plan yapacak zamanımız olmadı, umarım her zamanki gibi spontane “hadi Nur, hazırlan, sana bir sürprizim var” diyerek yeni bir yer daha görme şansını yakalayabiliriz.

 

Hayalinizdeki Sevgililer Günü nasıl olmalı ve o özel günde alınabilecek en güzel hediye ne olmalı?

Hayatın bütün sorumluluklarından uzaklaştığımız, yalnız kalabildiğimiz bir gün güzel bir Sevgililer Günü olması için yeterli. En güzel hediye bence sürpriz bir program.

 

Sizce Türkiye’den veya dünyadan örnek gösterilebilecek çift/çiftler kimler?

David-Victoria Beckham. Türkiye’de de çok sevdiğim arkadaşlarım Sanem ve Volkan Büyükhanlı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.