© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Yaşa Renkli Kutlama

Yeni Yaşa Renkli Kutlama

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden, Cappuccino Bistro’nun sahibi Sinem Nefesoğlu’nun kızı Lara’nın altıncı yaş günü partisi ünlü anne ve çocukları bir araya getirdi.

İş kadını Sinem Nefesoğlu’nun kızı Lara’nın altıncı yaş günü, Cappuccino Bistro & Pony Club’da kutlandı. Cemiyet hayatının popüler isimlerinin çocuklarıyla katıldığı davette, çocuklar doyasıya eğlenirken, aileleri de bol bol sohbet edip keyifli saatler geçirdi. Yaş günü için özel olarak hazırlanan Osmanlı macun, pamuk şekeri, popcorn arabasının etrafında arkadaşlarıyla çok eğlenen Lara, kendisi için özel olarak hazırlanmış pastasının mumlarını ailesi ve seçkin davetliler eşliğinde üfleyerek, altıncı yaşına merhaba dedi. Pastanın kesilmesinin ardından, Cappuccino Bistro’nun bahçesinden yüzlerce balon gökyüzüne uçuruldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.