© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mutluluğa Yelken Açtılar

Mutluluğa Yelken Açtılar

Başkentli başarılı genç iş adamı Sinan Vardar ile özel bir firmada satın alma müdürü olarak görev yapan Dilahan Eser, Ramada Otel’de düzenlenen şık bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi.

Birbirinden şık konukların katıldığı anlamlı gecede mutlu çifti, yakın dostları ve ailesi yalnız bırakmadı. Ocak ayında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan genç çift, bir doğum günü partisinde ortak arkadaşları vasıtasıyla tanıştı. Çiftin heyecanı ve mutluluğu gözlerine yansırken, nikah memurunun sorusuna “evet” yanıtını verdikten sonra heyecanlı dakikalar, yerini eğlenceye bıraktı. Düğün davetine Başkent cemiyet hayatının seçkin isimleri de katıldı. Evliliğe yelken açan çiçeği burnunda çiftin balayına seçtikleri adres ise Fransa oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.