© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Güreller’de Özbek Lezzeti

Güreller’de Özbek Lezzeti

Türkiye’deki Asya, Pasifik, Avrasya ve Kafkasya ülkeleri temsilcilerinin katılımıyla oluşan TASPEK grubunun düzenlediği organizasyon, Gaziosmanpaşa Güreller’in ev sahipliğini üstlendiği bir davetle gerçekleştirildi.

Renkli görüntülerin ortaya çıktığı davette; Özbek mantısı, pilavı, tatlısı pişirilerek davetlilere ikram edildi. Ayrıca Özbek kültürüne ait bilgi verildi. Etkinliğe katılan davetliler, keyifli vakit geçirirlerken Ceren-Taha Gürel’e misafirperverliklerinden dolayı memnuniyetlerini bildirmeyi de ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.