© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yardım İçin Yemekte Buluştular

Yardım İçin Yemekte Buluştular

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı her yıl düzenli olarak gerçekleştirdikleri bahar yemeğini çok sayıda davetlinin katılımıyla Sunset Grill&Bar’da düzenledi. TESYEV Yönetim Kurulu Üyesi Siren Ertan Çarmıklı ile Mütevelli Heyet Üyesi Rene Saban’ın ev sahipliğini yaptığı bahar yemeğine cemiyet hayatının birbirinden hoş  ve şık bayanları katıldı. TESYEV yemeklerinde artık geleneksel hale gelen konuk sanatçı ise bu kez Beyazıt Öztürk oldu.  Davette kısa bir konuşma yapan Siren Hanım, bu keyifli yemekten elde edilen gelirin engelli vatandaşlarımızın sağlık ve rehabilitasyonu için kullanılacağını söyledi. TESYEV bahar yemeğinde Sunset Grill&Bar katkı sağlamak amacıyla hiçbir ücret almayarak engelli vatandaşlarımıza destek oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.