© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Turizmin Kanalına Özel Toplantı

Turizmin Kanalına Özel Toplantı

Demet Sabancı Çetindoğan’ın sahip olduğu “World Travel Channel” Türkiye lansmanını Antalya Mardan Palace Otel’de gerçekleştirdi. Türk turizminin tanınmış ve duayen isimlerinin katıldığı gecede bir konuşma gerçekleştiren Demsa Grup Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan, Türkiye’de çok yoğun bir turizm potansiyeli olduğunu ve bu potansiyeli “World Travel Channel” vasıtasıtyla daha da verimli ve büyük bir hale getirmeyi planladıklarını belirtti.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.