© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Boğazın Yıldızı Yirminci Yılını Kutladı

Boğazın Yıldızı Yirminci Yılını Kutladı

İstanbul’un en gözde otellerinden olan Swissôtel The Bosphorus yirminci yılını görkemli bir baloyla kutladı. İş ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı bu özel gecede konuklar şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Swissôtel Hotels and Resorts Başkanı Meinhard Huck’ın ve Swissôtel The Bosphorus İstanbul Genel Müdürü aynı zamanda Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkan Yardımcısı Gerhard Struger’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen gecede Sertab Erener sahne aldı. Geceye katılan konuklar ünlü sanatçının şarkılarıyla davet boyunca eğlenerek unutulmaz bir gece geçirmenin keyfini yaşadılar. Gecede Swissôtel The Bosphorus’un sahibi Hüsnü Özyeğin beş sene önce aldığı oteli için “En büyük hayallerimden biri gerçek oldu ve bu otelin sahibi oldum” dedi.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.