© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yardım İçin Alışveriş Yaptılar

Yardım İçin Alışveriş Yaptılar

Bugüne kadar çok sayıda başarılı sosyal sorumluluk projesine imza atan ÇABA Derneği, gelenekselleşen alışveriş şenliğini beşinci kez düzenledi.

ÇABA Derneği tarafından sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirilen Geleneksel Alışveriş Şenliği, Four Seosons Otel’de beşinci kez düzenlendi. Dernek Eş Başkanları Özlem Cankurtaran, Özlem Zehebi, Organizasyon Komitesi Başkanı Alev Kaman ve tüm ÇABA gönüllüleri ev sahipliğinde gerçekleştirilen kermese cemiyet ve iş hayatının önde gelen isimleri yoğun ilgi gösterdi. Şenlikte; Dr. Ufuk Akın ve Murat Güloğlu imza günü, Uğur Batur müzayede düzenledi. Elde edilen tüm gelirinin T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Florya Çocuk ve Gençlik Merkezi’ne aktarılacak olan, doksan markanın stand kurduğu kermese katılan konuklar, bol bol alışveriş yaparak bu önemli sosyal sorumluluk projesine destekte bulundular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.