© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Erken Tanı Hayat Kurtarıyor

Erken Tanı Hayat Kurtarıyor

Ankara Sheraton Hotel’de Hacettepe Üniversitesi Anatomi Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Deniz Demiryürek ve Uzman Radyolog Dr. Işıl Türkmen Soygür’ün katılımıyla gerçekleştirilen konferansta meme kanserine ilişkin bilgiler verildi.

Ankara’nın önemli iş kadınları ile cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı konferansta Hacettepe Üniversitesi Anatomi Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Deniz Demiryürek ve Uzman Radyolog Dr. Işıl Türkmen Soygür gerçekleştirdikleri konferansta meme kanserine ilişkin bilgiler verirken erken tanının çok önemli olduğunu ve hayat kurtardığı vurgulandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.