© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Boğaza Karşı “Evet” Dediler

Boğaza Karşı “Evet” Dediler

Angiad Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Karakoç ve Bilimteks Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Ecem Tanrıkulu Swissotel The Bosphorus’da gerçekleştirilen düğün ile hayatlarını birleştirdiler.

Şebnem-Ahmet Şahin Karakoç çiftinin oğlu Ömer Karakoç ile Nurcan-Saadettin Tanrıkulu çiftinin kızları Ecem Tanrıkulu şık bir düğün töreniyle evlendiler. Swissotel The Bosphorus’da düzenlenen geceye, Ankara ve İstanbul cemiyet hayatının seçkin simaları katıldı. Conrad Otel’de aile arasında ve yakın dostların katıldığı özel bir geceyle nişanlanan çiftin nikah şahitliğini Güven Kuzu, Özen Kuzu, Selçuk Perk ve Nahit Kemalbay üstlendi. Yeni evli çift balayı adresi olarak Dubai ve Maldivler’i tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.