© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Pepper Home 1 Yaşıda

Pepper Home 1 Yaşıda

Tekstil sektörünün öncü firmalarından Pepper Home, Ankara’daki mağazasının birinci yaşını kutladı.

Türkiye’den dünyanın birçok ülkesine ihraç edilen Pepper Home, Çankaya’daki ilk mağazasının birinci yaşını kutladı. Davetin ev sahipliğini üstlenen Merve Tansı, gelen konukları kapıda karşılayarak örnek bir misafirperverlik sergiledi. Çok sayıda seçkin ismin bir araya geldiği davette, konuklar şıklıklarıyla göz doldurdu. Mağazadaki ürünleri yakından inceleyen hanımlar, alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.