© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Next Level’dan “8’de 8”lik Sergi

Next Level’dan “8’de 8”lik Sergi

Ankara’nın ofis, rezidans ve alışveriş merkezi özellikli ilk karma kullanımlı projesi Next Level’da sanat günleri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü itibariyle başladı.

Pasifik İnşaat’ın mimarisindeki sanatsal dokunuşlarla fark yarattığı Next Level’ı sanatla bütünleştirmek için hayata geçirdiği Next Level Art, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Türkiye’nin önemli sekiz kadın heykel sanatçısının eserlerinin sergileneceği “8’de 8” sergisiyle kapılarını açtı. Açılış kokteylinde sanatçıların eserleri büyük ilgi görürken davetliler de Next Level projesini minyatür üzerinde inceleme fırsatı buldular.

Lebriz Art Solutions işbirliğiyle Next Level satış ofisinde gerçekleştirilen sergide heykel sanatçıları Füge Demirok, Hale Ürkmezgil, Müfide Aksoy, Nadia Arditti, Arşo Kasparyan, Rosy Maçoro, Semra Ecer ve Sevgi Çağal’ın 40 eseri yer aldı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.