© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kırmızı Halıda Ünlüler Geçidi

Kırmızı Halıda Ünlüler Geçidi

İstanbul’un en gözde restoranlarından Masa’nın, 2015 yılında Ankara Next Level’da açılan şubesi Masa Ankara, seçkin lezzetleri ile 2. Yılını kutladı.
İstanbul’dan çok sayıda davetlinin katılıdığı gecede Hazer Amani, Cüneyt Asan ve Adnan Şahin gibi ünlü isimler Masa Restoran’ı 2. yaş kutlamasında yalnız bırakmadı. DJ Khaikhan etnik müziklerden oluşan canlı performansı ile eğlenceyi arttırdığı geceye, dünyaca ünlü ödüllü şef Colin Claugue’un lezzetleri damga vurdu. Ankara’nın yeme-içme anlayışına yepyeni bir soluk kazandıran Masa, 2. yaşına özel, Rüya Restaurant Dubai’nin dünyaca ünlü ve ödüllü şefi Colin Clague’un geceye özel sunduğu lezzetleri, ünlü barmen Ali Ahmadi’nin leziz kokteylleri ve DJ Khaikhan ve ekibinin gerçekleştirdiği canlı müzik performansları eşliğinde konuklara unutulmaz bie gece yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.