© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

“İLİŞKİLERDE BURÇ DENGESİ ÇOK ÖNEMLİ”

“İLİŞKİLERDE BURÇ DENGESİ ÇOK ÖNEMLİ”

Ünlü astrolog Dinçer Güner Next Level’da 2016 yılında burçları nelerin beklediğini değerlendirdi. Çok sayıda ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği söyleşide Dinçer Güner, yıldız haritalarında gözlemlenen değişiklikleri, yükselen burçların etkilerini konuklar ile paylaştı. Şubat ayının en şanssız burcunun yay olduğunu belirten Güner, izleyicilerden gelen soruları yanıtladı. Burçların temsil ettiği renklerin olduğunu belirten Güner, Aşk hayatında ve ilişkilerde burç özelliklerinin dikkate alınması gerektiğinin altını çizdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.