© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

DOPİNGLİ YARIYIL TATİLİNİN ARDINDAN

DOPİNGLİ YARIYIL TATİLİNİN ARDINDAN

Next Level, sömestr boyunca çocukları birbirinden renkli etkinlikler ile bir araya getirdi. Minik ziyaretçiler, yeteneklerini geliştiren atölye çalışmalarının yanı sıra tiyatro gösterileri ile sanat dolu bir sömestr geçirme şansına sahip oldu. Sihirbazlık gösterilerinin de gerçekleştirildiği etkinlikte çocuklar şaşkın bakışlar eşliğinde illüzyon ustasının yaptıklarını takip etti. NextPlay oyun alanında eğlenen minikler aileleri ile birlikte doyasıya vakit geçirme imkanı buldu.Ayrıca Minetest oyunu ile fırtınalar yaratan Next Level, Youtube Türkiye fenomeni Buğra Kazancı’yı da çocuklar ile buluşturmayı ihmal etmedi. Sömestr boyunca her hafta sonu minik hayranları ile bir araya gelen oyun geliştirici merak edilen soruları yanıtladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.