© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

“Yaşamın Ta Kendisi”ne Yoğun İlgi

“Yaşamın Ta Kendisi”ne Yoğun İlgi

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç ve ünlü fotoğrafçı Süha Derbent’in fotoğraflarından oluşan “Yaşamın Ta Kendisi Fotoğraf Sergisi” şık bir davetle açıldı.

“Yaşamın Ta Kendisi Fotoğraf Sergisi” açılışı Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç ve Sedventure’ın danışmanı ünlü fotoğrafçı Süha Derbent’in ev sahipliğinde İstanbul Atlıspor Kulübü’nde gerçekleştirildi. Bu özel geceye iş ve cemiyet hayatının seçkin konukları katılırken davetliler kokteyl alanında bol bol sohbet ederken birbirinden güzel fotoğraflarıda yakından incelemeyi ihmal etmediler. Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç, 2006 yılından bu yana Süha Derbent ile birlikte gerçekleştirdikleri turlarda çektikleri vahşi doğa fotoğraflarından oluşan ‘Yaşamın Ta Kendisi Fotoğraf Sergisi’nde yer alan fotoğrafların satışından elde edilen gelir ise Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı’na bağışlanacak. Gecede konuşma yapan Mustafa V. Koç, “Afrika inanılmaz gizemli bir yer, vahşi doğa fotoğrafçılığı, insanın doğa ile bire bir bütünleştiği bir atmosfer” olduğunu belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.