© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kayra’dan İkinci Bahar Tadımı

Kayra’dan İkinci Bahar Tadımı

Kayra, Ankara Sheraton’da bu yıl ikinci kez düzenlediği Bahar Tadımı etkinliği ile birbirinden leziz şaraplar başkentlilerin beğenisine sundu. Sheraton Hotel’de gerçekleşen ikinci Kayra Bahar Tadımı etkinliğinde Kayra Versus serisi ile Kayra’nın portföyünün diğer seçkin şarapları, uyumlu yemekler eşliğinde Ankaralı şarap severlerle buluştu. Davette konuşan Mey İçki Şarap Kategorisi Bölüm Müdürü Gözdem Gürbüzatik, “Kayra olarak yapacağımız her çalışma en iyisine, hatta mükemmele ulaşmak adına olacak ve ürettiğimiz tüm şaraplar da şarap severler için karşılaşacakları en özel hediyelerden biri olacak” dedi. Mey İçki CEO’su Galip Yorgancıoğlu ise Kayra’nın Mey İçki’nin prestij markası olduğunu ve adlarını dünyaya kaliteli şaraplarla duyurmak istediklerini söyledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.