© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Misa Mutfak ve Pidipidi Mocs

Misa Mutfak ve Pidipidi Mocs

Sağlıklı ve besin değeri yüksek gıdalardan oluşan beslenme programlarıyla forma girmeyi kolaylaştıran Misa Mutfak markasının yaratıcısı Pınar Sabancı ile 0-3 yaş arası çocuklar için doğal malzemeden el işçiliğiyle rengarenk ürünler üreten Pidipidi Mocs markasının yaratıcıları Ilgın Dalan ve Seda Ciner Kanyon’da genç anneler ve çocuklarıyla bir araya geldi.

Etkinlik kapsamında Pınar Sabancı ev sahipliğinde bir workshop düzenlendi. Sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinin büyük ilgi gösterdiği etkinlikte konuklara sağlıklı beslenme ve fit kalmanın ipuçları verildi. Pınar Sabancı workshopta ayrıca Misa Mutfak markası altında kişilerle buluşturdukları sağlıklı ve lezzetli yemek tariflerini davetlilerle paylaştı. Ilgın Dalan ve Seda Ciner ise Kanyon AVM etkinlik alanında stant açarak Pidipidi Basic koleksiyonun yanı sıra yeni kış renklerinden oluşan süet ve deri el yapımı rengarenk mocsları beğeniye sundu. Renkli anların yaşandığı etkinlik boyunca davetliler stantları gezerek Misa Mutfak ve Pidipidi Mocs markaları hakkında bilgi sahibi oldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.